Satışa Hazır Yavrular

14 agustos 2008 doğumlu üç sevimli yavrunun anneleri Kraliçe. Diva.Bu yavruların postu mermer desenli olup görünüşleri Clouded leopard görünümüne çok yakındır.Yavruların üç taneside dişi, aşıları yapılmış, solucanlardan arıtılmış, tuvalet alışkanlığı kazandırılmış ve tüm yavruların kaydı TICA (uluslararası kediler derneği America) ya yapılmıştır.Yavrular ın diğer evrakları ile birlikte soyağacı evrakları da hazırdır.

Sarang American Star

Star üç kardeşin en irisi. Doğal ortamda çok yabani, hırlayıp av peşinde koşup sinsice yaklaşıyor.Yaramaz ve oyun oynamayı çok seviyor.Sakin kucakta oturmayı seven bir kedi değil.Biraz vahşi bir yavru istiyorsanız Star size göre demektir.

Sarang Pink Orchid

Pink gerçek bir kucak kedisi koltuğun üstünde oturup sevilip okşanmayı bekler.Oyun oynamayı çok sever çok üzel deseni var.Çok sevgi dolu ve bazende utangaç. Gerçek egzotik bir yüze sahip bir kaplanın yüzünde görebileceğiniz izleri taşıyor.

Sarang Blue Empress

Blue gerçek bir istisna. Postu çok kaliteli, deseni tam bir gösteri kedisinde olması gerektiği gibi.Her ne kadar biraz vahşi yanı olsada Blue çok sevimli ve oyuncu bir kedi.