Yavrular

Yavru kedilerimizin tümü ev ortamında yetiştirilmekte olduğundan onlar gayet sosyal kedilerdir,çok iyi birer dostturlar ve insanlara güven duyarlar. Yavru kedilerimizin cinsi, diğer yabani kedi cinslerindekine eşdeğer ve çok iyi kalitede post ile farklı renklerde tüylere sahip olan en iyi cins Amerikan kedisinin soyundan gelmektedir.

Kedilerimizin babası, üç kez şampiyonluğu olan Humphrey, büyük ve çok iri bir vücut yapısına sahiptir. Ancak, o çok asil bir kedidir ve göğsünün alt ön kısmının okşanarak sevilmesinden de çok hoşlanır. Biz, onun genlerinin nesilden nesile geçerek böylelikle sevecen bir mizaca sahip olan kaliteli kediler üretilmesine vesile olmasını umuyoruz.

Bizim yavru kedilerimiz, Türkiye’de bulunan cinsinin ilk kedilerdir. Bu cins kedilere çok nadir rastlandığından, onlara kapalı alanlarda bir ev kedisi olarak bakılması, çok sevgi ve ihtimam gösterilmesi gerekmektedir. Yavru kedinizi dışarıda koşar vaziyette serbest bırakırsanız, onun bir trafik kazası sonucu hayatını kaybedebileceği veya çok sevdiğiniz kedinizin başkaları tarafından çalınabileceği kaçınılmaz bir durumdur.
Lütfen, evinizde sadece bir sembol olarak bulunsun diye yavru kedi satın almayınız.Zira onlar çok akıllıdırlar ve sahiplerinin kendilerine sürekli sevgi ve ihtimam göstermelerini isterler.
ŞİMDİ SAHİP OLABİLİRSİNİZ

Yavru kediler henüz bir kaç haftalık olmadan onların kalite özelliklerini tespit etmek mümkün olamamaktadır. Kendi aralarında değişiklikler göstererek, bazılarının diğerlerine nazaran daha güzel veya daha farklı renklerde tüyleri olabilmekte, ayrıca vücut büyüklükleri de farklı olabilmektedir. Bizler bu tür doğal oluşumlarla ilgili olarak tabii ki bir kehanette bulunamayız ! Yavru kedilerimizin değerini tespit edebilecek duruma geldiğimizde, tabii ki onların fiyatlarını da belirleyeceğiz. Gösteri amaçlı yetiştirilen örnek kalitedeki yavru kedilerin fiyatı, normal kalitedeki kedilerin fiyatına göre hiç şüphesiz çok daha pahalı olacaktır. Ancak, yavru kedilerimiz ister normal kalitede, isterse gösteri amaçlı yetiştirilmiş örnek kalitede kediler olsun, onlardan satın almakla önünüzdeki uzun yıllar boyunca sizlere keyif verecek son derece hoş ve güzel bir kedi sahibi olacağınız hususunda sizleri temin ederiz.